Emmy Kuklík

československý vlčák

Emmy Kuklík - 2 roky a 4 měsíce

Narozena: 24.12.2011
Matka: Wolffish Witch z Molu Es
Otec: Amarok Arimminum
Bonitační kód: A64 Og P1 Xv53,9 Xf110,9 - chovná
RTG: HD A/A (0/0), ED 0/0, MVDr.Jiří Vomáčka

 

Degenerativní myelopatie DM: N/N Slovgen
DWARF: N/N Slovgen

 

Výstavy: V1, CAJC - Double CACIB Prague Expo Dog 2012

Emmy jsme pořídili k Ferralovi, aby měl s kým dovádět. Emmy je velmi akční a neposedná, neustále s radostným výrazem ve tváři.
Jako každá ženská je také hodně zvědavá. Navíc s její neuvěřitelnou energií je k neutaháni. Stejně jako Fery miluje běhání po horách a objevování nových věcí. K cizím je zpočátku nedůvěřivá, ale jakmile se přesvědčí, že nehrozí žádné nebezpečí, je velmi společenská.
Má výraznější lovecké pudy a kromě myší je jejím hlavním povoleným objektem k lovu chudák Fery. Ve vzájemných hrách používá trochu drsnější styl a také snese drsnější zacházení, když už Ferymu dojde trpělivost. Zkrátka není žádné ořezávátko.
Občas nás překvapí svou odvahou na hranici možností. Jakoby ji chyběl pud sebezáchovy. Proto si vysloužila domácí titul Náš kamikadze.
Několik příkladů:

  • sotva jsme na jaře stáhli plachtu z bazénu, už byla skokem z můstku v něm
  • ve Špindlu skočila do rozbouřeného jarního Labe, proplavala jez, pod vodou byla nejméně 20vteřin a po vytažení na břeh se hned hnala zpátky k vodě
  • na ranní vycházce se zničeho nic rozhodla, že do potoka skočí přímo z mostku, bez ohledu na kameny, co z něj koukaly

Ale jinak je to naše zlatíčko, rychle se učí, má přirozenou inteligenci a úžasnou orientaci v přírodě. Říkám o ní, že je to moje holka na cesty i do hospody. 

Vzali jsme ji na mezinárodní výstavu do Prahy a byla úspěšná. Absolvovala psí školku, rychle se učí a byla by dobrá i na sportovní kynologii. 

Emmy Kuklík - jak šel čas

Emmy Kuklík - 16.dníEmmy Kuklík - 23.denEmmy Kuklík 5.týdnůEmmy Kuklík 49 dníEmmy Kuklík - 2měsíceEmmy Kuklík - seznamování II.Slečna Emmy Kuklík - 3 a půl měsíceEmmy Kuklík - za týden mi bude 5měsícůEmmy 5 měsíců - Emmy a Fery čekají, až jim našlapu stopu. Najít teď vhodnou louku není vůbec jednoduché.Emmy Kuklík 6 měsíců - na nose je ještě hlína od zahradničení..Emmy Kuklík 6,5měsíce II.Agi, Fery a Emmy (Agía Illiás Norský vlk, Ferral z Deštné hory a Emmy Kuklík)Emmy Kuklík - 10 měsícůEmmy 11 měsíců - Ferral a EmmyEmmy 11 měsíců -  Emmy, Ferry a DingoEmmy Kuklík jeden rokEmmy Kuklík jeden rok. Radost z pohybu...ááá poďmi .. hoop! I. - Emmy Kuklík 13 měsícůEmmy 13 měsíců - Emmy, Nina a Ferral u Babiččiny chaloupkyEmmy 15 měsíců - Emmy a Ferral - No tak už pojď ven, čekáme tu na tebe...Dnes má Emmy 15 měsíců, tak jsme jeli na hory. Právě kontroluje, jestli ta fotka, co si její nový kamarád udělal, jí nebude dělat ostudu....Emmy 16 měsíců - Ferry a Emmy - Čertovy hrady IV.Emmy Kuklík 20 měsícůEmmy Kuklík - 2 roky a 4 měsíceEmmy KuklíkNaše Emmy - skoro 2 a půl rokuEmmy a Ferral - oni jsou vlastně na svatební cestě, dostali jsme krycí list .. Emmy 2 roky a 9 měsícůLovec Emmy - 2 roky a 9 měsíců

Československý vlčák

highslide