Vlci na Luční boudě

20. 5. 2015
Často se pohybujeme po horách.. vlčáci sem patří. V žilách jim koluje vlčí krev a prostory kolem Luční boudy milují. A já ostatně také. Je to zkrátka naše oblíbená část Krkonoš. A oblíbená bouda. A s našimi životy bude spojena i tím, že na loukách Luční a Studniční hory probíhaly námluvy Ferdy a Emmy. A tak všechna Á - Buddywolf štěňátka mají v rodokmenu kromě Ferrala a Emmy i Krkonoše, Luční a Labskou boudu! A třeba budete mít štěstí a potkáte nás.. A třeba už tento víkend...
Aktualizace 25.5. 2015
Celý víkend jsme se pohybovali kolem Luční.. potkali jsme spoustu z Vás, co jste se k nám hlásili na základě zprávy z Facebooku. Taky jsme udělali zase pár fotek. A tak bude pokračování ... sledujte nás..

Vlci na Luční

Oni sem prostě patří..Těžký život fotografa s hravou smečkou - právě Fanda přišel o čepičku..Vlčí fotomodeling VIII. - Emmy a Ferral - oni jsou vlastně na svatební cestě, dostali jsme krycí list ..Podvečer u Luční Boudy - Hele, neseberou nám to?Emmy Kuklík..Posezení u Luční..Siesta v trávě.. ale v dáli troubí jelen..Co tam ten jelen tak řve??Na stráži - Kozí hřbetyFerral za svítání I.Ale stejně už nikam nejdu..Jdeme na západ..Podvečer u LučníKrásná chvíle večerní pohody ..Emmy a Ferral hodinu poté, co poprvé společně zapracovali na malých Ferrálcích a Emmynkách...Ferral a Emmy ve svém... Tady jsou jako doma. Krkonoše, Kamená studánka u Vysokého kola..Tak hele malá, tady někde jsem byla s Tvým tátou na námluvách ...Je zase čas na nějaké to běhání - obklíčený FerralStejně Vám uteču!!Neutekl - Emmy těsně před zákusem ...Emmy: To byl dobrý vtip, že nám utečeš! Ha. ha, ha, - Ferda se jen směje, ví své...Nad Anny a Emmy v pravé horním rohu jsou Pomezní boudy, tam parkujeme...Konečně siesta ...Ferral a Emmy - táta a máma spolu se štěňátky v bříšku na Kamenném stoleSvětelný déšť ...Emmy Kuklík - Krkonoše podzim 2014Na obzoru  II.Modelíny - Ferral a Emmy I.

Československý vlčák

highslide