Koupání u Luční

14. 04. 2016
Zase jsem jednou chtěl udělat svým vlčákům radost a napadlo mě jít s nimi ještě na sníh. A sobě udělat radost skvělým pivem. Mají ho na Luční boudě a sněhu je tam ještě dost. Navíc nám i přálo počasí a svítilo sluníčko. Vlčáci řádili, já si pochutnal na polotmávém Paroháči. A když jsme vyrazili směrem ke Sněžce, čekalo nás překvapení. Venku u Bílého Labe byli na sněhu lidé v plavkách. A dokonce se v malém jezírku u Luční boudy i koupali! Záviděl jsem jim. A Emmy se s nimi šla hned seznamovat. Krásně jsme si spolu popovídali o otužování i o československých vlčácích. A také jsme udělali pár fotek na sněhu se Sněžkou v pozadí.
Cesta dolu Obřím dolem byla až na malý úsek kolem Vodárny pohodová. U Vodárny je místo, kde je cesta jen ve vyšlapaných schodech ve sněhu. a ten den díky teplému počasí schody nedržely a bortili se. I vlčáci byli hodně opatrní při průchodu. No a dole v Peci u parkoviště u kvetl podběl.. Jaro je prostě tady už i na horách. a tak se moc těšíme, až chlapi z Luční začnou frézovat cestu od Výrovky k Památníku obětem hor, určitě se přijdeme zase podívat.

Koupání u Luční

Emmy, Ferda a AnnyA mužeme se vyfotit?VolnostKoupání u LučníOtužilci a EmmyNěkdo to rád studené ...Otužilci a Anny, Emmy a FerdaModel a modelkya jdeme domů - pod Sněžku a Obřím dolem dolůEmmy KuklíkAnny Ferra BuddywolfNa vyhlídce ...Dolů do Obřího dolu ...Nejtěžší místo ..tady to fakt klouzalo ...Anny je průzkumníkU VodárnyA dole už je jaroFrézování cesty z roku 2015

Československý vlčák

highslide