Ferral a Emmy na námluvách

20. 9. 2014

Každý rok, když Emmy hárá, vyrážíme s Emmy a Ferdou na výlety. Krásně se unaví a Ferda pak lépe snáší toto lákavé období. Ale letos je to jiné. Letos chceme, aby Ferral nakryl Emmy a měli spolu štěňátka. Háravá Emmy ale přitahuje i jiné psy z našeho okolí a pobyt v Krkonoších se i letos ukázal jako nejlepší řešení. Navíc s námi vyrazili na námluvy Ferdy a Emmy i Janina a Fanda s Ferralovým synkem Dannym. Ferral a Danny mají své pozice vyřešené, Danny sice nenápadně zkoušel využít situace, ale protože ještě nebyl ten správný čas, Emmy si s ním poradila sama. Někdy dovede být pěkně drsná.
Krkonoše jsou v tomto období nádherné, na námluvy ideální, krásně jsme si to všichni užili. A Emmy snad nachytala dostatek jejich atmosféry a pohody pro budoucí krkonošské Ferrálky a Emmynky.

Ferral a Emmy na námluvách - foto

Oni sem prostě patří..Těžký život fotografa s hravou smečkou - právě Fanda přišel o čepičku..Vlčí fotomodeling I.Vlčí fotomodeling II. - Zatím co Emmy přemohla Ferrala, Danny se snaží využít situaceVlčí fotomodeling III. - Zatím co Emmy přemohla Ferrala, Danny se snaží využít situaceVlčí fotomodeling IV. - Ferralova kořist se líbí i EmmyVlčí fotomodeling V. - Danny si nedá říct a neuvěřitelně riskuje kousek od FerralaVlčí fotomodeling VI. - Emmy si ale pořádek umí udělat samaVlčí fotomodeling VII. - Ferral raději zasáhl mezi Emmy a DannyhoVlčí fotomodeling VIII. - Emmy a Ferral - oni jsou vlastně na svatební cestě, dostali jsme krycí list ..Vůdce Ferral z Deštné hory, vzadu vlevo Emmy Kuklík a vpravo Danken Eden SeveruPodvečer u Luční Boudy - Hele, neseberou nám to?Podvečer u Luční Boudy - Neseberou, klidně hrajteŠikovný Ferda, hezkýho kluka jsi nám dal..Emmy Kuklík..Posezení u Luční..Fanda aranžér...Oběd na Špindlerovce byl fakt dlouhý. Čtyřnožci pod stolem..Emmy Kuklík, Ninuška a Ferral z Deštné hory ... 2014Siesta v trávě.. ale v dáli troubí jelen..Co tam ten jelen tak řve??Na stráži - Kozí hřbetyChvíle klidu před návratem..Ferral za svítání I.Ferral: No to byl ale dobrej vtip!!Ale stejně už nikam nejdu..Jdeme na západ..Podvečer u LučníKrásná chvíle večerní pohody ..
Rezervace štěňátek Ferral x Emmy
Máte-li zájem o Reddy ze spojení Ferral a Emmy, vyplňte formulář a ozveme se Vám s podrobnostmi ..
 *
 *
 *
Mám zájem o
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Československý vlčák

highslide