Kontrolní ultrazvuk

16. 11. 2014
Jak se blíží termín porodu, začínám být více a více nervózní. A tak nechceme nic ponechat náhodě a dnes jsme absolvovali poslední předporodní vyšetření s ultrazvukem a spoustou rad jak si počínat, když něco nebude tak, jak má. Emmy byla skvělá, sice se jí po chvíli zdálo, že už to stačí, ale po malém pamlsku vydržela až do konce. Když jsme si s paní doktorkou povídali o všech možných nástrahách, klidně odpočívala na zemi. Porod už může přijít za méně než týden, prohlásila paní doktorka.. Buďte připraveni zhruba od 20. 11. Při tomto počtu štěňátek je prý obvyklé, že se s porodem nečeká na 63 den.. Tak uvidíme.
A jak se štěňátka vyvíjí? Podle utrazvuku ideálně, jsou zhruba stejně velká, srdíčka jim krásně bijí, mají už docela málo místa a tak máme být připraveni. Na utrazvuku nám paní doktorka ukazovala jejich páteře, srdíčka, játra, hlavičky i packy. Něco jsem zkusil vyfotit, ale moc se v tom nevyznám. Hlavní je, že jde vše jak má a teď už musíme jen čekat. A měřit teplotu. Její pokles by měl naznačit, že porod je tady.. Držte nám palce..

Kontrolní utrazvuk

Emmy ... do porodu už chybí jen pár dní...Kdo se v tom prý vyzná, tak to vidí..Ultrazvuk II.A ještě pěkně otřeme a je hotovo ...
A pokud by jste chtěli po Emmy štěňátko, ještě stále máte možnost si jej rezervovat ...
Rezervace štěňátek Ferral x Emmy
Máte-li zájem o Reddy ze spojení Ferral a Emmy, vyplňte formulář a ozveme se Vám s podrobnostmi ..
 *
 *
 *
Mám zájem o
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Československý vlčák

highslide