Emmy už končí 6.týden březosti

4. 11. 2014
Emmy končí 6. týden březosti. Je už dříve unavená, mazlivá a více odpočívá. A taky pořád hladová. Krmíme ji třikrát denně. O víkendu jsme s ní byli naposledy na výpravě v Krkonoších. V sobotu jsme chodili kolem Malé Úpy a Jelenky, v neděli pak jsme maminu vzali lanovkou na Sněžku a pěšky sešli přes Luční a Výrovku do Modrého dolu a zpátky do Pece. Užila si výlet i spoustu hlazení od turistů i personálu na Luční boudě. Štěňátka se prošla s námi a tak jsem tam vlastně byl asi s největší smečkou, kterou jsem měl na povel sám.
 
A pro zájemce o štěňátka připojuji, co se v ní asi odehrává. Z malých fazolek už jsou miniaturní štěňátka, mají vše potřebné, vývoj všech hlavních orgánů je už dokončen. Dosahují zhruba 35% své porodní váhy. Přichází období nejrychlejšího růstu a zrání. Zatím jsou holá, ale v příštím týdnu už jim pomalu začne růst srst. Brzy budeme moci pozorovat jejich první pohyby..  Emmy naopak bude více odpočívat a více a častěji bude dostávat krmení pro březí fenky. Každý den bude chodit na vycházky, ale už ji nebudeme zatěžovat. Maminu naši..
Více o Emmy x Ferral štěňátkách si můžete přečíst na stránce Československý vlčák - aktuální nabídka štěňat

Březí Emmy na výletě

Emmy 6. týden březí..Ferral a Emmy - táta a máma spolu se štěňátky v bříšku na Kamenném stoleJá tu vůbec nejsu.. Emmy číhá na FerralaEmmy Kuklík - Krkonoše podzim 2014Na obzoru  II.Modelíny - Ferral a Emmy I.Světelný déšť ...Mraky nad mraky..
Rezervace štěňátek Ferral x Emmy
Máte-li zájem o Reddy ze spojení Ferral a Emmy, vyplňte formulář a ozveme se Vám s podrobnostmi ..
 *
 *
 *
Mám zájem o
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Československý vlčák

highslide