Vybíráme jména pro štěňátka

9. 11. 2014
Pomalu se blíží čas narození štěňátek. Od pondělí začínáme krmit 4 x denně. Za dva týdny se už Emmy bude chystat k porodu a do té doby musíme vše dobře připravit. Nové kotce, porodní bednu, barevné šňůrky, oboječky a také jména. A když jsme si vybírali Emmy, potěšilo nás, že jsme si mohli sami navrhnout i jméno. A tak pro Vás, co u nás máte rezervace, nabízíme tuto možnost také. Připravil jsem jednoduchý formulář, můžete si buď vybrat z našich připravených, nebo si navrhnout vlastní. A až si pak vyberete pejska či fenečku, přiřadíme k němu i jméno..
Pro zájemce opět připojuji, co se v Emmy odehrává právě nyní. Emmy se pěkně kulatí, ztrácí srst z bříška, zvětšují se ji cecíky. Je více mazlivá a méně se pouští do rychlejších akcí. Ale na vycházkách stále loví myšky. Úspěšně. Štěňátka uvnitř jsou ve fázi rychlého rústu a začíná jim růst srst. Měla by mít už téměř 50% své porodní váhy. Když je Emmy v klidu, zaznamenáváme první lehké pohyby v jejím bříšku. Feral se k ní chová jako pravý gentleman.

Vlčátka pro inspiraci

Ferralovi potomci z WaawanyankaLáska na první pohled  ?Malá EmmyMalý FerralVybíráme pejska.. Ferralovi potomci z Černých lesů
A jestli ještě rezervaci nemáte a chcete mít doma nového parťáka či kamarádku, a měl by to být právě československý vlčák, můžete si jej rezervovat a hned mu narhnout i jméno.. 
Jména -A- Buddywolf štěňátek
můžete si rezervovat nebo i navrhnout vlastní jméno pro Vaše štěňátko...
Jméno pejska
Jméno fenky
Rezervace *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Československý vlčák

highslide