'A' Buddywolf jsou na světě!

24. 11. 2014 21:00
Včerejší noc byla náročná. Den jsem popsal v minulé aktualitě a tak teď jen v krátkosti noc a hlavně ty fotky, co pořád píšete! Emmy začala s prvním štěňátkem v 20:30. Přišlo na svět v 21:00 a docela ji potrápilo. Ale pak už to bylo snadnější. Nejprve tedy přišla první fenečka, za ní za sebou další tři, pak konečně jeden kluk, hodinu za ním další a hodinu po něm zase tři fenečky. Bylo jich devět a mysleli jsme, že je to vše. Uklidili jsme, udělali fotky a najednou koukáme, že Emmy kojí a zároveň čistí další mimčo. Poslední fenečku. 
Celkem se tedy "A" Buddywolf narodilo 10 československých vlčáků. 8 feneček a 2 kluci. Váhy se pohybovali od 410 do 475 g, jeden pejsek měl 525 a jedna fenečka 370. Jsou v pořádku, absolvovali jsme raději kontrolu u veterináře a všichni včetně Emmy jsou zdraví.
Tak hodně štěstí do Vašich životů, naše milé Áčka !!!

A Buddywolf jsou na světě

Jsme připraveni a na box zvyklí..Emmy už asi tuší, že se něco blíží a raději ještě vyspává, když může ..hele, půjdem ještě ven??Oslavujeme, ale s citem, kdyby něco, musíme být připraveni vyrazit na veterinu..První čtyři fenečky a jeden pejsek ..Je skoro jedna ráno, máme 7 feneček a dva pejsky.. Vypadá to na konec.Emmy toho má docela dost..NadílkaOsamělý poutník ..Máma EmmyMáma Emmy II.Odpočinek po krmení.. celá parta

Československý vlčák

highslide