Vlci z Richtrovek mají štěňátka!
10. 01. 2018
Naši vlčáci Emmy a Ferral ze smečky Buddywolf, které se tu říká Vlci z Richtrovek , spolu mají štěňátka! 7.12. se narodilo 6 nových vlčků, 3 kluci a 3 holky. Mají se vesele k světu, rostou jako z vody. Aby také ne, když mají kromě mámy také kojnou - tetu Anny. Jejich narození jsme neplánovali, když Emmy skončila hárání a Ferda se ji už vůbec nevěnoval, mysleli jsme, že to máme zase za sebou. Ale ejhle, další den stačila chvilička a Ferda ukázal, že je pořád chlap. Protože jsme o krycí list nežádali, rozhodli jsme se, že nebudeme pro tento vrh vyřizovat průkazy původu s klubem chovatelů. Máme zájemce, kteří chtějí vlčáky jako parťáky do života a výstavy a chov jim nic neříkají. A rozumíme jim. Také raději vyrazíme do hor než na výstavu.
Štěňátka nám dělají radost, začínají ukazovat své povahy a každý z nás na Richtrových boudách má už své oblíbence. V rámci socializací přijímáme návštěvy, nosíme štěňátka na pochování a hraní dětem i hostům. Byla už několikrát venku a dokoce vyzkoušela i pravou vlčí noru, kterou si upravily holky kousek od Richtrovek. Československý vlčák je univerzální pes, je podobný vlku a má svá specifika. Více jsem o tom napsal v článku Československý vlčák - můj pohled
 
Pokud uvažujete o novém vlčím parťákovi do rodiny, máme ještě volného jednoho klučinu a jednu slečnu! 
Více o rodičích i rezervační formulář najdete zde.
 
A na závěr pár fotek z vycházek venku. Většinou je ale zatím máme doma a docela si rozumí i s kocourem Garfieldem, který tu s námi žije, Ale to až příště..

Smečka z Richtrovek

Emmy a její štěňátkaNa strážiPřichází teta AnnyAuuu já mám hladKrmení v nořeVlci z RichtrovekJsme zase venku...Jdeme do světaMladí BuddywolfíciOn - zelený a ona . oranžováSpolečmý výběh velcí a malí spoluPod dohledem mámy EmmyMladí stopaři ..
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.