Buddywolf na výletě
07. 09. 2018
Dlouho už jsme o sobě nedali vědět. Letní sezóna je za námi a právě teď jsou Krkonoše nejkrásnější. A také konečně máme i trochu času na focení. S našimi vlčáky, kterým tu nikdo neřekne jinak než Vlci z Richtrovek, jsme vyrazili na malý výlet do horních partií Krkonoš. Tohle období na horách máme nejradši. Louky se krásně barví, je ještě poměrně teplo a hory jsou skoro prázdné. Pravý ráj pro toho, kdo chce utéci z města do klidu hor. Večer se začínají ozývat jeleni a to znamená, že je vše posunuto cca o 14 dní proti loňsku. A podle toho první sníh může přijít už koncem září.
Buddywolf smečka je v plné kondici, Anny běhá jako dříve, Ferral je pořád šéfem smečky, Emmy ho nechává, ať si to myslí, ale právým šéfem je ona. A Arrtík je princ, co se už těší, až bude šéfem on. Dohromady fungují jako opravdová smečka se vším všudy. A i dnes tu byli mimo jiné pracovně, fotil tu s nimi Petr Adámek a moc se těšíme na výsledek. Mějte se tam dole fajn a přijeďte se za námi podívat na podzimní Krkonoše!

Buddywolf na výletě

Arrtík bude na Instagramu...Anny Ferra Buddywolf - AnnynkaArrtík, Emmy, ,Anny a Ferral - Buddywolf smečkaVerunka na hatích s BuddywolfBuddywolf na stráži ...Emmy KuklíkAnny a FerralAnny si trošku zaplavalaAnny - očistaJoo, to bylo příjemnýAnny Ferra BuddywolfBrácha a ségra - Anny a Arrtík I.Brácha a ségra - Anny a Arrtík II.Brácha a ségra - Anny a Arrtík III.Brácha a ségra - Anny a Arrtík IV.Arrtík: Já se už nechci fotit, pojďte radši řádit!Arrtík, Anny a EmmyVlčice - Emmy po koupeliEmmy KuklíkArrtík a Anny Buddywolf (Ferral & Emmy)Máma Emmy pečuje o AnnyAnny Ferra Buddywolf a Emmy Kuklík - dcera s mámou I,Anny Ferra Buddywolf a Emmy Kuklík - dcera s mámou II.Anny Ferra Buddywolf a Emmy Kuklík - dcera s mámou III. Emmy se umí podívat jako pravá vlčiceA že ji chytím...Anny Ferra Buddywolf a Emmy Kuklík - dcera a máma, holky z Buddywolf smečkyFerral z Deštné horyFerral z Deštné hory v Krkonoších..Říkají jim tu Vlci z Richtrovek - Buddywolf smečka - Anny, Emmy a ArrtíkEmmy Kuklík si tady drží svou hustou srst po celý rok..Zezadu - Anny, Emmy, Ferral a vpředu ArrtíkSmečka Buddywolf - odzadu - Anny Ferra Buddywolf, Emmy Kuklík, Ferral z Deštné hory a vpředu průzkumník Arrtac Buddywolf
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.